معلوم شده که آمریکا جای خوبیه!

 

در تلویزیون رسمی آمریکا شبکه ای هست به نام "پی بی اس کیدز" که بسیار آموزنده است. وبسایتش هم همین طور. می شود کارتون ها را آنلاین هم تماشا کرد و از بازی های بسیار آموزنده و جذابش استفاده نمود.

هوچهر با بازی ها و کارتون هایش خواندن و نوشتن انگلیسی یاد گرفته و مادام از من می خواهد تا کلمات را برایش هجا کنم و نسبت به تمام حروف حساس شده و تمام اینها را در قالب بازی و خنده آموخته است. بی کمک من!

دخترکم مانند تمام کودکان، ارضاکننده ترین لحظات برایش لحظاتی است که چیزی می آموزد، همان اشتیاقی که به مرور سال ها در بزرگسالان می میرد.

دیروز وقتی داشت یکی از بازی ها را انجام می داد و تشویق و هورا می شنید از وبسایت، با شعف رو به من کرد و گفت: 

مادر دیگه معلوم شده آمریکا جای خوبیه! 

 

کادوی بزرگی است این جمله برای من مادر که می دانستم مهاجرت، کودک تودارم را آزرده است، دلش برای دوستان و فامیلش تنگ است و شادیش دیگر از جنس شادی هایش در ایران نیست. کودکی که عکس دوستان و بستگانش را زیر تختش مخفی کرده و می خواهد که من نبینم دلتنگی هایش را و نمی خواهد که من رازش را زیر تختش بیابم.

 

دخترک می خواست بگوید که این امکانات را در ایران نداشت و من در آغوشش گرفتم برای شادیش، برای درکش، برای تمام توداری هایش که با خنده های کودکانه آراستدشان.

 

 

می دانم که وضعیت سرعت اینترنت در ایران چطور است اما سری به وبسایتش بزنید و در حد امکان از آموزش ها و امکاناتش استفاده کنید. 

این وبسایت برای تمام مربیان و مدیران مهدکودک ها و فعالان در زمینه کودک نیز بسیار مفید است.

 

 

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هنا

از معرفیت ممنونم کامنتم رو خورد؟

هنا

آها گفتم که نمیدونی چه حالی شدم از تصور عکسهای زیر تخت دخترت و خوشحالم که کم کم داره زندگی تازه رو با لذتهای خاصش کشف می کنه و تو رو هم خوشحالم

هنا

تنها به یک دلیل می توانم از مهاجرتت خوشحال باشم و آن هم اینکه بیشتر می نویسی از تجربه هایت و از اندیشه هایت!

هنا

رفتم چند دست بازی کردم! عجب سایت خوبی بود. لطفا اسا جان باز هم ما رو بی بهره نگذار...

mehrdad

سلام وب قشنگی داری به من هم سر بزن گالری عکس www.gallery.architectur.ir تبادل لینک رایگان www.rank.architectur.ir با تشکر

ساعتها

واقعا ممنون دوست عزیز به خاطر معرفی....خب خداروشکر دخترکت داره کم کم قبول می کنه:)

مامان امیرسام

وای چه سایت خوبی... ممنون یک دنیا. پسرک من تنها چیزی که گاهی دقایقی لحظاتی! حتی مشغولش میکنه یه همیچین سایت هاییه. بازم ازین کارا بکن.[نیشخند] راستی خیلی خوشحالم که هردوتون خوشحالید و فقط گفتم خدارو شکر، از ته ته قلبم.

lily

این حس مطمن باش بیشتر و قوی تر هم میشه به مرور آسا جان ولی باور میکنی که من میترسم از این همه حس های خوب؟ انگار که از این واقعیت فرار میکنم که اینجا خیلی خوبه برای زندگی. شاید چون ته دلم دوست دارم برگردم ایران و هر وقتی این حس خوب بودن اینجا قوی میشه احساس خطر میکنم که پابند ماندن شوم. اگر خواستی بخند به این حرفم ولی بعضی وقت ها از این همه خوب بودن اینجا میترسم!

پریسا

هر چه جلوتر برین, از این لحظات که خستگی هات رو در میکنه, بیشتر پیش میاد.

مريم

آسا جان.. حس زيبايي به من خواننده القا شد.. چه برسد به شما... اميدوارم اين لحظات در زندگيتان روز به روز بيشتر و بيشتر تكرار شود... از معرفي اين سايت بسيار آموزنده ممنونم.. حتما پسرك خوشحال خواهد شد... هوچهر عزيزم را ميبوسم