نمایش فیل ها

 

 

این هم تصویر نمایش فیل ها که هوچهر دیده بود و بر اساسش نقاشی زیر را به تصویر کشیده است!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عسل

تازه با وبلاگتون آشنا شده ام، وبلاگ دوست داشتنی بود و دختر دوست داشتنی تری. نقاشی هم معرکه. گاهی فکر می کنم اگه یکی به من بگه جوجه بکش بلدم یا نه؟ هوچهر از من بهتر کشیده.

مریم-مامان آوا

راستش من از نمایش فیلها چیزی سر در نیاوردم ولی جوجه خیلی واضح و خوب بود واسه بچه تو این سن...راستی همه عاشق هکسهای هوچهر شده بودند.خیلی ناز و دوست داشتنیه .اسفند براش دود کن[چشمک]

آرین و مامانی

سلام خوبی؟ آرین با دیدن نقاشی ها اولی رو گفت هوچهر کشتی کشیده و دومی را جوجه[نیشخند]

مامان امیرسام

عزیزم باید یه کم صبر کنی تا در این مورد هم خودش توضیحات لازم را بدهد. با دیدن نقاشی جوجه باور کنی لحظاتی به آن خیره شده و در فکر فرو رفتم به قدرت مهارت چرخاندن قلم ، حالت گردن و نوک و جهت قرارگیری نوک و نگاه و رعایت کامل آناتومی اندام توسط یک کودک 2 سال و نیمه[دست][دست][دست] واقعا تحسینش میکنم و واقعا لذت بردم.

مامان امیرسام

در مورد پست پائین کامت مفصلی نگاشته بودم و منتظر جواب!!!! الان چک کردم دیدم اصلا چیزی ارسال نشده!!!!! هر وقت فرصت شد وباره مینگارم و سرتو به درد می آورم در مورد کودکم که به هیچ گونه رفتار روانشناسانه پاسخی نمیدهد[ناراحت]

مامان الیانا

آفرین به این استعداد دختر گلم چه خوب نقاشی میکنه واقعا شبیه به جوجه شده [قلب]

لیلی مامان یونا

عالی کشیده یونا خان ما که همش رعد و برق و زلزله میکشه [شوخی]

سمیه

عکس هوچهر رو تو تولد دیدم. شیفته لبخندش شدم و فکر می کنم از اونایی که برای لبخندمدل خوبی بشه. ضمنان بدون اینکه بخونم متوجه جوجه بودن نقاشی شدم و با خودم گفتم من که فکر می کردم هوچهر زیر 4 سال سن داره! ماشالله به این استعداد. حالا من رو یاد آوردی ؟

سمیه

ای خواهر من که این شکلی نبودم!! روزگار پیرم کرد! دیگه تومهمونی زنونه چرا روسری سرم باشه؟؟!!