100

 

خدا کند آدمیزاد بخواهد از زندگی لذت ببرد. در آنصورت حتماً یک دلیلی برای لذت بردن  و شاد شدنش خواهد یافت و به گمانم تفاوت ریشه ای ما با مردمی که مرثیه و مرثیه خوانی اصل اول زندگیشان نیست، در همین است.

امروز در مدرسه هوچهر جشن داشتند. جشن اینکه می توانند تا صد بشمارند. هر کودک باید صد عدد از چیزی می شمرد و با خودش می آورد به این جشن صد و تاج صدشمار بودن را بر سرش می گذاشتند. آن چیز می توانست دانه های اسمارتیز، پفک ، سکه، لگو و یا هر چیز دیگری باشد.

هوچهر میوه های  درخت بلوط *را جمع کرده بود.

اما نه صدتا که صد و دوتا. دخترک گفت: مادر من صد و دوتا برداشتم. دوتاشونو سنجاب جویده بود. می خوام ببرم به دوستام و میس جنت** نشون بدم. بعد جای دندان های سنجاب را به من نشان داد.

 

در ایران خیابان ها پر از گربه است و اینجا پر از سنجاب. اما ما هنوز از دیدن سنجاب ها و البته جای دندان هایشان هیجان زده می شویم.

*acorn

** Ms Janet

 

 

 

/ 8 نظر / 33 بازدید
ساعتها

مبارکه دخترک قشنگ:)[گل]

هنا

آخ دست روی دلم نگذار! بدجور این مهد بچه ها رفته روی اعصابم از بس که بهانه های شادی قلمبه قلمبه را ازش می گذرد! باورت می شود دختر من که هنوز پنج سالش نشده می داند که محرم و صفر دارد تمام می شود و بسی ازین موضوع خوشحالست؟!

هنا

بوس فراوان برای خوش تیپ خانوم نازنین!

پروین مامان کیاراد

مبارک باشه هوچهر خوشگل و نازنین[بغل][ماچ][گل] تعداد بوس ها و گل ها ضربدر 100

ملودی

چه بامزه ! اینجا هم پسرا تو مدرسه همین جشن رو دارند[لبخند]

albinoos

Dokhtare golet vaghean hu chehr hastesh [قلب]che jashne jalebi. Halam az marsye khani be ham mikhore!

پریسا

:) هنر لذت بردن از زندگی.

مامان امیرسام

یعنی من عاشق این تنوع طلبی تو در فرستادنمان به ادامه مطلب هستم آ س ا ج ا ن ، د ی د ی م ا ه م ب ل د ی م ؟؟ ه و چ ه ر ک م ن ر و ب ب و س! ب ا ز م ب ن و ی س م ؟!؟ [چشمک]