وقتی ماهی ها هم گریه می کنند

 

اینجا به احترام ماهی های غمگینم سکوت می کنم.

/ 21 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهره

اولین باره پیغام میذارم آخه چرا اینقدر زیبا مینویسی نازنین ! یعنی تک تک کلماتت مستقیم مییاد میشینه روی احساسات آدم.دست مریزاد

شایلی

نوشته ات زیبا و کاملا مطابق با بحث روز جامعه بود عزیزم... کامنتهای دوستان رو هم خوندم راجع به پرمصرف بودن ما نوشته بودند منهم موافقم ولی علاوه بر نظر تو نسبت به این قضیه من معتقدم ما تو یه کشور ثروتمند زندگی میکنیم سرمایه های ملی ما معلوم نیست چه میشوند و من و تو باید لامپ اتاقمون رو هی روشن و خاموش کنیم و ماهیهامون خفه بشن... اینه که زجر آوره اینه که واسمون روشنش نکردند و همه اش در هاله ای از وهم و گمان و البته دروغ و ریا و وعده وعید مخفی شده... پستهای قبلی رو هم خوندم... میشه بگی مهد خانوم کوچولو کجاست و اسمش چیه؟

شایلی

اونجا اسمم لینک آدرسم نبود اینم نشانی لینک شده ما...

مامان رایا

ما پر مصرفیم....اجناس ،خانه ،ماشین بسیار گران،سطح حقوق پایین،و نان،آب ،برق بی یارانه....یا تحمل یا خودکشی ....یا فرار

ایوار

سلام وبلاگ پر محتوا و جالبی دارید اگر مایل به تبادل لینک هستید به ایوار سر بزنید با سپاس [گل]

ایوار

http://evar2010.blogfa.com/ اینم ادرس ایوار [قلب]

مارتیا پسر دوست داشتنی ام

راستش بنزین لیتری 100تومان ارزان است خوب نه برای ما که داریم نفت را می فروشیم اما ...اره گران است وقتی ماشین من از یک کشور دیگه می اید و من دوبرابر قیمتش را می دهم چون درست معادل ارزش ماشین دولت گمرک می گیرد من پول چند سال بنزین را دارم یکجا می دهم پیش پیش بدون احتساب سود وقتی ماشین 20میلیونی را به من می دهند 40میلیون خوب با بنزین لیتری 1000 تومان اگر قیاس کنیم چند سال پیش پیش ما به التفاوت سوخت را به دولت دادم .اگر من حدود 100لیتر در ماه مصرف کنم یعنی من بدون احتساب سود پرداخت یکجای بیست میلیون اضافه16 سال پول بنزین را دادم . پس دیگه حکایت بنزین لیتری 800تومان و بیش از این و اینهمه منت کجاست وقتی دولت ماشین 4 میلیونی ساخت داخل را می دهد 15 میلیون .چند سال پول سوخت می گیره .اون کشورهایی که بنزینشان لیتری 1000 و بالاتر است ماهم مثل اونهاحساب کنیم 1-خودشان تولید کنند نفت نیستند و 2-ماشین را به قیمت هایی می فروشند که د رمخیله امان هم نمی گنجد نه ایران که برای هر چیز باید چند برابر قیمت بدهی . من یکی قبول دارم اون ماشین رابفروشند 20میلیون من هم مابه التفاوتش را تو ماشین بنزین لیتری 1000 تومان می ریزم حرفیه ؟

پریسا

پستت رو خوندم و همینطور کامنت ها رو. نمی دونم چی بگم . یعنی به دلیل دیگه صلاحیت اظهار نظر در مورد شرایط ایران رو ندارم. همه ی حرف هل درسته و هر کدوم بخشی از یک شکل ناترشیده نخراشیده است که شده ایران امروز. :( فقط یک چیز. در مورد پستت با همسرم که حرف میزدم, گفت پمپ هوا دایما نباید برای ماهی های آکواریوم روشن باشه. همان چند ساعت در روز کافیه. (سابقه ی طولانی در آکواریوم داشتن داره بابایی ما)

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم توی دنیایی که خودمون هم حقی نداریم ماهیها جای خودشون رو دارند ولی حتما که همه چیز درست میشه. [قلب]